0
Do darmowej dostawy brakuje:
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Aby ułatwić, a zarazem ulepszyć stylizację lakierami hybrydowymi warto skorzystać z możliwości, jakie dają preparaty pomocnicze do paznokci. Julia Nessa proponuje między innymi niezawodne primery i dehydrator. Te produkty to gwarancja jeszcze trwalszego manicure niż dotychczas, a to przecież coś, na czym zależy wszystkim kobietom korzystającym z hybryd i żeli. Nowinki w Twoim salonie na pewno pozytywnie zaskoczą i zainteresują Twoje klientki.

Preparaty pomocniczne

Acid Free Primer 10 ml Acid Free Primer 10 ml
Producent: Julia Nessa
Cena: 16,90 zł
( 1 ml = 1,69 zł )
szt.
zobacz więcej
Acid Primer 10 ml Acid Primer 10 ml
Producent: Julia Nessa
Cena: 14,90 zł
( 1 ml = 1,49 zł )
szt.
zobacz więcej
Cleaner perfumowany Madame Rose 1000 ml Cleaner perfumowany Madame Rose 1000 ml
Producent: Julia Nessa
Cena: 64,90 zł
( 1 ml = 0,06 zł )
szt.
zobacz więcej
Dehydrator Nail Fresh 10 ml Dehydrator Nail Fresh 10 ml
Producent: Julia Nessa
Cena: 11,90 zł
( 1 ml = 1,19 zł )
szt.
zobacz więcej
SuperBond 10 ml SuperBond 10 ml
Producent: Julia Nessa
Cena: 18,90 zł
( 1 ml = 1,89 zł )
szt.
zobacz więcej

Właściwości preparatów pomocniczych do paznokci

Każdy z preparatów pomocniczych do paznokci posiada inne właściwości. Niektóre z nich zwiększają przyczepność, tworzą warstwę lepką, zmieniają pH płytki na neutralne, a inne usuwają zanieczyszczenia czy substancje oleiste, a także otwierają łuski. Są bezkwasowe lub kwasowe. Wybierz z naszego asortymentu ten preparat pomocniczy do paznokci, który uważasz, że przyda Ci się najbardziej.. Po aplikacji każdego z produktów należy odczekać około 30 sekund, a następnie kontynuować dalsze kroki stylizacji produktami żelowymi lub hybrydowymi

Preparaty pomocnicze do paznokci - dodatkowe informacje

Każdy z produktów pomocniczych do paznokci został umieszczony w 10 ml butelce. Są wydajne, gdyż nie ma potrzeby nakładania dużej ilości preparatu na paznokcie. Należy również pamiętać o tym, aby aplikować je w odpowiedni sposób dostosowany do danego preparatu.. Preparaty pomocnicze do paznokci przygotowują płytkę do stylizacji, sprawiają, że zwiększa się trwałość wykonywanego manicuru.

Jeśli jesteś stylistką w salonie kosmetycznym i zajmujesz się manicure hybrydowym lub żelowym preparaty pomocnicze to coś, co zwiększy trwałość wykonywanych przez Ciebie stylizacji Warto oferować swoim klientkom nowe produkty i rozwiązania. Zapoznaj się z różnymi rodzajami preparatów, które oferuje Julia Nessa i zrób zakupy już dziś!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl